VİZYONUMUZ / BESTCOLOR

/ Best Color, yüksek büyüme gösteren pazarları hedef alarak dünyanın önde gelen Masterbatch üretimi yapan şirketinden biri olmayı hedefliyor. Böylece Halı İpliği, Elyaf, Nonwoven Kumaş, Ambalaj, Otomotiv ve Tarım için aynı zamanda şirketimiz Masterbacth üretim işinde uzun vadeli değer yaratmak için çalışmayı garanti eder.

Vizyonumuz, endüstriyel sektördeki müşterilerimizin, sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde onlarla birlikte büyümek için lider tedarikçisi olmaktır.

  • 10 yıl önce Gaziantep’te kurulan BestColor 2020 yılına gelindiğinde 5300 m2  kapalı alana sahip fabrikasında 4000 ton/yıl üretim yapıyor.
  • Teknolojik zorlukları fırsat olarak görmek – BestColor Boya bunun için vizyon ve misyon geliştirdi.
    Felsefemiz doğrultusunda, modern yaşam için daha güvenli, daha verimli ve çevre için daha iyi ürünler yaratma taahhüdü ve tutkusuyla polimer endüstrisi için yüksek kaliteli malzemeler ve ürün çözümleri geliştiriyoruz.
  • Polimer malzemelerin doğasında bulunan inovasyon potansiyeli büyüleyici derecede muazzamdır. Tekstil, Ambalaj, İnşaat, Tarım, Otomotiv ve Tüketim Endüstrileri için ürün geliştirmelerimiz düzenli ve yeni uygulama teknikleri ile yapıyoruz. İşin püf noktası, inanılmaz çok sayıda teknik olasılığı güvenilir ve değerli ürün çözümlerine dönüştürmektir. Deneyimli uygulama mühendislerimiz ve süreç uzmanlarımız bu zorluğun üstesinden gelmeye kararlıdır.
  • Çalışanlarımız, üretim tesislerinde son teknolojiyi kullanarak özelleştirilmiş formüller ve standartlaştırılmış birinci sınıf ürünler işliyor. Hammaddelerin en iyisinden başlayarak olağanüstü yüksek kalitede ürünler üretebiliyor ve müşterilerimizin en katı endüstriyel standartlarını sürekli olarak karşılayabiliyoruz.
vizyon (2)
vizyon (1)

İLETİŞİM / Bize Ulaşın!

Adresimiz:

BESTCOLOR BOYA KİMYA PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
5.Organize Sanayi Bölgesi 83560 Nolu Cadde No:5 27110 Şehitkamil/Gaziantep 

İrtibat Numaralarımız:

TELEFON: +90 342 337 87 27
FAX: +90 342 337 87 29

BestColor’dan haberdar olmak için abone ol!