Renk Laboratuvarı / BestColor

TEKNOLOJİK SİSTEM

Ar-Ge çalışmalarımızın etkinliği ve güvenirliği için teknolojiyi takip ediyor ve en son teknolojik ekipmanlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

MAKİNA SİSTEMİ

Laboratuvar ortamında ortaya çıkan ürünleri seri üretimde elde etmek için en uygun ve en teknolojik makina sistemimizi kullanıyoruz.

DENEMELER

Değerli müşterilerimizin talep ettikleri renk masterbatch ve ürün iyileştirici katkı masterbatchleri elde etmek için bir çok deneme yapıyoruz.

RENK YELPAZESİ

Hayalinizdeki ve istediğiniz renklere ulaşmanız için oluşturduğumuz 90.000 aşan geniş renk yelpazemizi Ar-Ge çalışmalarımız ile her geçen gün daha da genişletiyoruz.

Kalite ve Renk ekibi olarak üretilen her ürünü titizlikle inceliyoruz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Üretilen ürünlerin standart analizlerini son teknoloji test cihazlarımızla öncelikle veri haline getiriyoruz ve kontrollerini gerçekleştirip arşivliyoruz. Arşivlerimiz ve uzman ekibimiz sayesinde yıllar sonra bile ilk üretilen renkte yeniden üretim yapabiliyoruz.

Belirli renkler için reçeteleri, uzman renk ekibimizin çalışmaları sonucu en az deneme ile hızlı ve kaliteli şekilde müşterilerimizin gereksinimlerine göre renk laboratuvarımızda oluşturuyoruz.

Sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip BESTCOLOR uzman kadrosu olarak, 90.000 den fazla renk değerini son derece hızlı oluşturabiliyoruz.

renklab-ink
_TK_1174

İLETİŞİM / Bize Ulaşın!

Adresimiz:

BESTCOLOR BOYA KİMYA PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
5.Organize Sanayi Bölgesi 83560. Nolu Cd No:5 Şehitkamil/Gaziantep

İrtibat Numaralarımız:

TELEFON: +90 342 337 87 27
FAX: +90 342 337 87 29

BestColor’dan haberdar olmak için abone ol!