KURUMSAL

renkli çözümler
değerli ürünler için...

Hakkımızda

2010 yılında Gaziantep'te kurulan BestColor 4000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında 1500 ton/yıl kapasitesiyle  kısa bir süre içerisinde başta Gaziantep ve çevresi olmak üzere Kahramanmaraş, Kayseri, Ankara ve Adana gibi çeşitli illerdeki PP halı ipliği, nonwowen kumaş, CF iplik ve plastik sektörlerindeki üreticilere renkli masterbatch, siyah, beyaz, UV ve anti bakteriyel gibi çeşitli katkı maddeleri satışı yapma hedefine ulaşmıştır.

BestColor sürekli, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Hammadde tedariği konusunda son derece titiz davranan firmamız uluslararası standartlara uygun nitelikteki, yüksek haslıklara sahip olan pigmentleri kullanarak ürünlerinde standardizasyonu sağlamıştır. İşletme ve Laboratuvarında sahip olduğu teknik araçlar ve spektrofotometre ile müşterilerine satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da aynı özenle hizmetini sürdürmektedir. Bestcolor sahip olduğu tecrübeli teknik ekibi ve yeni yatırımlarıyla kapasitesini artırmaya devam edecektir.

Henüz yeni bir masterbatch tedarikçisi olmasına karşın pazar payını sürekli arttırarak kapasitesini hedeflediği üretim kapasitesine kısa sürede ulaşmıştır. Kaliteli ve en hızlı servis anlayışını ilke edinen firmamız BCF&CF iplik, nonvvovven ve plastik sektöründeki öncü şirketlere hizmet vermemizin yanı sıra 2014 Yılında polyester masterbatch üretimine başlamıştır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Bestcolor bu nedenle monobatch ve hammadde tedariği konusunda sektöründe uzman yerli ve yabancı şirketlerle iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Sahip olduğumuz tecrübeli teknik ekip ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile müşterilerimize satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşatmaktayız. Sektörünün lider üreticisi olmayı hedefleyen Bestcolor ürün ve hizmet kalitesini geliştirmeye yönelik projelerini belirleyerek hem yeni yatırımlarını gerçekleştirmeye hem de yeni extruder hatlarının devreye girmesiyle kapasitesini arttırarak müşterilerine daima hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmeye devam edecektir.

Üretim Depomuz - 1
Üretim Depomuz - 2
Üretim Depomuz - 3
Üretim Depomuz - 4
Üretim Depomuz - 5