HAKKIMIZDA
BESTCOLOR

/ KURULUŞ, AMAÇ VE HEDEF

2010 yılında Gaziantep’te kurulan BestColor yeni üretim tesisinde kapalı alanı 5300 m2 ve üretim kapasitesini 4000 ton/yıl seviyesine çıkartmıştır. Başta Yurt içi olmak üzere Yurt dışında bir çok ülkeye PA,PES, PP Halı İpliği, Nonwowen Kumaş, CF İplik ve plastik sektörlerindeki üreticilere Renkli Masterbatch, Siyah, Beyaz, UV ve Anti-Bakteriyel gibi çeşitli katkı maddeleri satışı yapma hedefine ulaşmıştır.

/ İLKELERİMİZ VE TECRÜBEMİZ

BestColor sürekli, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Hammadde tedariği konusunda son derece titiz davranan firmamız uluslararası standartlara uygun nitelikteki, yüksek haslıklara sahip olan pigmentleri kullanarak ürünlerinde standardizasyonu sağlamıştır. İşletme ve Laboratuvarında sahip olduğu teknik araçlar ve spektrofotometre ile müşterilerine satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da aynı özenle hizmetini sürdürmektedir. Bestcolor sahip olduğu tecrübeli teknik ekibi ve yeni yatırımlarıyla kapasitesini artırmaya devam edecektir.


/
SEKTÖRÜN GELİŞEN MARKASI

Kaliteli ve en hızlı servis anlayışını ilke edinen firmamız BCF&CF İplik, Nonwoven ve Plastik sektöründeki öncü şirketlere hizmet vermemizin yanı sıra 2014 yılında Polyester Masterbatch üretimine başlamıştır. 2017 yılında ise Polyamit Masterbatch üretimine başlamıştır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Bestcolor bu nedenle Monobatch ve hammadde tedariği konusunda sektöründe uzman yerli ve yabancı şirketlerle iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Sahip olduğumuz tecrübeli teknik ekip ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile müşterilerimize satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşatmaktayız. Sektörünün lider üreticisi olmayı hedefleyen Bestcolor ürün ve hizmet kalitesini geliştirmeye yönelik projelerini belirleyerek hem yeni yatırımlarını gerçekleştirmeye hem de yeni extruder hatlarının devreye girmesiyle kapasitesini arttırarak müşterilerine daima hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmeye devam edecektir.


NEDEN BESTCOLOR?

/ Müşterilerine hizmet vermekten mutlu olan ve verdiği hizmetin sonuna kadar takipçisi olan bir firmayız.

Sektöre adım attığımız ilk günden bu yana teknik gelişimimizin yanında her zaman müşterilerimize destek sağladık. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst mertebede tuttuk.

Bünyemizde bulunan BestColor Laboratuvarı ile yenilikçi, değişen isteklere ayak uyduran, kreatif ve her kesime hitap etmeye çalışan bir portföy oluşturduk.

Geçmişten gelen tecrübemiz ile sektördeki tecrübemizi birleştirerek alanında bölgenin ve Türkiye’nin en iyi firmalarından biri olarak size hizmet ediyoruz.

İLETİŞİM / Bize Ulaşın!

Adresimiz:

BESTCOLOR BOYA KİMYA PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ
5.Organize Sanayi Bölgesi 83560. Nolu Cadde No:5 27110 Şehitkamil/Gaziantep

İrtibat Numaralarımız:

TELEFON: +90 342 337 87 27
FAX: +90 342 337 87 29

BestColor’dan haberdar olmak için abone ol!