Ar-Ge / BestColor

TEKNOLOJİK SİSTEM

Ar-Ge çalışmalarımızın etkinliği ve güvenirliği için teknolojiyi takip ediyor ve en son teknolojik ekipmanlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

MAKİNA SİSTEMİ

Laboratuvar ortamında ortaya çıkan ürünleri seri üretimde elde etmek için en uygun ve en teknolojik makina sistemimizi kullanıyoruz.

DENEMELER

Değerli müşterilerimizin talep ettikleri renk masterbatch ve ürün iyileştirici katkı masterbatchleri elde etmek için bir çok deneme yapıyoruz.

RENK YELPAZESİ

Hayalinizdeki ve istediğiniz renklere ulaşmanız için oluşturduğumuz 90.000 aşan geniş renk yelpazemizi Ar-Ge çalışmalarımız ile her geçen gün daha da genişletiyoruz.

Bestcolor ArGe ekibi olarak; sürdürülebilir, pazar odaklı, müşteri istekleri doğrultusunda, bilim ve teknolojiyi harmanlayarak zorlukların üstesinden gelmeye, ürün ve çözüm geliştirmeye odaklanıyoruz. ARGE ve Kalite gruplarının ortak çalışmaları sonucunda kaliteli ürünler ortaya çıkartıyoruz. Kalitenin sürdürülebilirliği için geliştirdiğimiz kendi yöntemlerimizle üretim farklılıklarından kaynaklanan sapmaları minimize ediyoruz.

Geniş bir perspektife ayak uydurmak için ArGe ekibi olarak, yeni analiz metodolojilerini değerlendiriyoruz, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve bilimsel ilkeleri izleyerek yeni potansiyel ürünler ortaya çıkarma konusunda sürekli olarak araştırma yapıyoruz. Müşteri talepleri yeni teknolojilerle yeniden tanımlanmaya devam ediyor.

Bestcolor günümüz dünyasında sürekli değişen ihtiyaçları karşılamak için inovasyonla aktif olmaya devam ediyor. Geleceğin ürünlerini yaratmak ve müşteri ihtiyaçlarını gidermek için sektörde ki tecrübemizden faydalanıyoruz. Müşterilerimizle yakın ilişkilerimiz sayesinde tüm bu geliştirme süreçlerini hızlandırıyoruz.

SİZ HAYAL EDİN, BİZ YARATALIM!

Ar-Ge laboratuvarımızda yer alan son teknoloji fiziksel ve kimyasal test cihazlarımızla yapılan analizlerimiz sayesinde kalitemizin ölçülebilirliğini, sürdürebilirliğini ve geliştirebilirliğini sağlıyoruz.

Gelişimin ve çağın gerekliliklerinin bilincinde olarak Ar-Ge çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı devam ettiriyoruz.

Color Masterbatch tamamlanmış ArGe çalışmalarımız: 2 tane
Katkı masterbach tamamlanmış ArGe çalışmalarımız: 3 tane
Devam eden ArGe çalışmalarımız: 2 tane


İLETİŞİM / Bize Ulaşın!

Adresimiz:

BESTCOLOR BOYA KİMYA PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
5.Organize Sanayi Bölgesi 83560. Nolu Cd No:5 Şehitkamil/Gaziantep

İrtibat Numaralarımız:

TELEFON: +90 342 337 87 27
FAX: +90 342 337 87 29

BestColor’dan haberdar olmak için abone ol!